Yükleniyor

UniTeen

UniTeen, hedef kitlesi üniversite öğrencileri olan ancak her yaş kitlesinin rahatlıkla kullanabileceği bir mobil uygulamadır. Uygulama temel olarak üniversite öğrencilerinin hemen her ihtiyacına cevap vermek için geliştirilmiştir. İhtiyacın olabilecek her dinamiği kullanıcılarımız için bir araya getirdik. Yalnızca gençlerin değil, her yaş kitlesinin ve meslek grubunun ihtiyaç duyabileceği bir platform. 

Peki kullanıcılarımıza ne Sunuyoruz ?

Sosyal olarak çevrendeki öğrenciler ve diğer kullanıcılarla direkt mesajlaşma imkanı sunarak sosyalleşmek için sizlere yeni bir kanal açıyoruz. 

Bulunduğunuz şehirdeki cafe, restaurant, eğlence mekanları ve bunların dışındaki diğer tüm işletmeleri size sunuyoruz ve bunları yorumlama/ tavsiye etme imkanı sağlıyoruz. Ayrıca işletme sahibi iseniz, İşletmenize bir hesap açarak şehrinizdeki kullanıcılara ürünleriniz hakkında, kampanyalarınız hakkında, bilgilendirecek paylaşımlar yapabilir hatta sizi öne çıkartacak reklamlar verebilirsiniz !

Etkinlikler, konserler, festivaller… Önce sizin haberiniz olmasını sağlıyoruz. İster Ülke çapında, ister bölgesel olarak çevrende gerçekleşen her etkinlikten haberdar olabilirsin. Organizasyon sektörünün içinde misiniz ? Etkinliklerinizi bir işletme hesabı açarak paylaşabilirsiniz.

Kapsamlı ve zengin pazar alanı sayesinde ikinci el eşya alıp satabilirsiniz.

Yolculuklarınız sıkıcı veya fazla masraflı olabilir. Bunun için UniTeen’den Yol arkadaşı bulabilir veya gezi planlarına bakabilirsiniz.

İş ilanlarına bak ve para kazan / Çalışana ihtiyacın var ise ilan ver